Bungalov

Genel olarak tahtadan veya tahta benzeri hafif bir yapı gerecinden yapılmış, deniz kıyısında ya da kırda kurulmuş tek katlı, küçük ev anlamına gelen bungalov tarzı konaklama tipi günümüzde oldukça yaygın tercih edilmeye başlandı. Bunun sebepleri arasında hem mimari yapılarının sevimliliği ve doğal malzemelerle ekolojik çevreye uygun malzemelerden yapılmaları, hem eşya bakımından içinde fazla kalabalığa yer vermemesi hem de ekonomik olarak her bütçeye uygun seçenekler sunuyor olması sayılabilir.

Biz de; zeytin ağaçlarının arasında mükemmel bir doğada sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği bir ortamda, temiz hava ve deniz ile buluştuğunuz bir tatil deneyimlemeniz için 3 adet bungalovumuzu hizmetinize sunmaya çalıştık. 

Yeşilyurt Life Bungalov evlerimiz denize yakın konumları, dört mevsim hizmet vermeye devam etmesi ve oda-kahvaltı konseptiyle sizleri karşılıyor. 

İlk bungalovumuz Assos’ta bir adet çift kişilik, bir adet tek kişilik yatak ile kıyafetlerinizi asmanız ve eşyalarınızı koymanız için bir dolap bulunmakta. İkinci bungalovumuz İda’da ise bir adet çift kişilik yatağımız, bir makyaj masamız, şifonyerimiz ve kıyafet dolabımız mevcut. Son bungalovumuz Ege’de ise iki adet tek kişilik yatağımız ve kıyafetleriniz için dolabımız mevcut. Üç bungalovumuzun içinde de banyo-tuvalet ve klima bulunmaktadır.

Olanaklar
Denize 30m Mesafe, Oda Kahvaltı, Özel Banyo Tuvalet, Klimalı, Plajda Şezlong/Şemsiye, Otopark, Elektrik, Su

BUNGALOV KONAKLAMA ÜCRETLERİ